שקיות קרטון ממותגות

למה למתג שקיות קרטון?

שקיות קרטון משמשות למגוון רחב של צרכים. מלבד השימוש בהן כפתרון נשיאה, הן מסייעות למיתוג של חנויות, עסקים, חברות, מוצרים, פריטים ועוד. כל לקוח שמשתמש בשקית יכול לפרסם את העסק בעזרת מיתוג מוצלח. למעשה, מיתוג שקיות קרטון חייב להיות חלק בלתי נפרד ממאמצי השיווק והפרסום. השאלה היחידה היא כיצד מבצעים את המיתוג ומי יכול לעזור במסגרת תהליך עיצוב השקיות.

אנחנו בחברת סיטיבג גאים לרכז את כל פתרונות האריזה במקום אחד. אצלנו תמצאו לצד שקיות רגילות גם שקיות נייר, סרטים, ניירות, צלופנים, קופסאות, מארזים ועוד. המטרה שלנו היא לסייע לבעלי עסקים וחנויות להפוך את השקית הסטנדרטית למוצר פרסום אפקטיבי. בנוסף, אנחנו מתחייבים לעשות הכל כדי לספק את המוצרים במחירים זולים אבל בלי לפגוע באיכות המוצר וברמת הגימור.

חולמים על שקית ממותגת שתבליט את העסק שלכם? רוצים לקבל פרסום עם ערך מוסף? חייגו למומחים של סיטיבג או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.

טיפים למיתוג שקיות

נציגי חברת סיטיבג מכירים היטב את תחום פתרונות האריזה ויכולים להמליץ לכם על שקיות קרטון ממותגות בהתאמה אישית. ראשית, אנו נבין את הצרכים שלכם ונחפש דרך לשלב את העיצוב של החנות או המוצר עם הלוגו והשקית. שנית, נזהה את הדרישות של קהל היעד ונמצא מיתוג שיכול להעביר להם את המסר הנכון בצורה המהירה והנוחה ביותר.

רק עם חברת סיטיבג תיהנו מייעוץ מקצועי והתאמה אישית של אריזות קרטון ממותגות ללא תוספת מחיר. הייעוץ האישי הוא חלק בלתי נפרד מהשירות שלנו ללקוחות, בעיקר בעידן תחרותי בו כל פרסום יכול לעשות הבדל משמעותי בכמות הלקוחות והעסקאות. חברת סיטיבג צמחה מתוך העשייה והרצון וכעת אתם יכולים לקצור את הפירות.

השקית שלכם צריכה להיות ממותגת ובולטת גם על רקע המתחרים. בואו לבחור עיצוב שמתכתב עם המסר העיקרי של מוצר או השירות, להתרשם ממגוון רחב של פתרונות אריזה באולמות התצוגה ולבצע הזמנה שתגיע תוך 24 שעות בלבד. לא מצליחים להחליט בין כל האפשרויות? חייגו 03-7578777 או שלחו מייל.

השארת תגובה